Vijesti

Odlično otvaranje prvenstva; Župa dubrovačka pobijedila Konavljanina na Šupljaci

Bolji početak sezone od pobjede protiv susjeda iz Čilipa na njegovom terenu, nogometaši Župe dubrovačke nisu mogni ni zamisliti. Momčad Deana Delevskog sa Šupljake se vraća sa sva tri boda, nakon preokreta u drugom poluvremenu.

Konavljanin je poveo već u 2. minuti, ali Kristijan Prkut nakon četiri minute izjednačuje rezultat. Domaćini u 21. minuti imaju novo vodstvo na 2:1 svojim drugim golom Konavljanina u prednost dovodi Toni Miljanović.

Rezultat se nije mijenjao do 55.-te kada nakon gola Karla Buhača iz kaznenog udarca počinje preokret Župe. Već nakon tri minute mreža domaćina se ponovo trese, strijelac je Matej Perić koji svojim drugim golom u 79. minuti potvrđuje pobjedu Župe dubrovačke.

1. ŽNL; KONAVLJANIN - ŽUPA DUBROVAČKA 2:4 (2:1)

1:0 Toni Miljanović 2', 1:1 Kristijan Prkut 6', 2:1 Toni Miljanović 21', 2:2 Karlo Buhač 55' (11m), 2:3 Matej Perić 62', 2:4 Matej Perić 79'.

ŽUPA DUBROVAČKA; Bruno Šutalo, Stanko Cvitković, Toni Soldić, Ivan Šutalo, Karlo Buhač, Viktor Lekaj, Božo Gustin (od 66. Ante Nikolić), Filip Gverović (od 85. Karlo Vučičević), Kristijan Prkut (od 46. Matej Perić), Ante Azinović (od 21. Marin Mataga), Mihael Peraica. Trener - Dean Delevski.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI