Vijesti

Počinje nova sezona u Županijskoj Futsal ligi; MNK Čibača predstavila četiri pojačanja

U subotu 28. listopada počinje nova sezona u Županijskoj Futsal ligi u kojoj će ove godine igrati 11 ekipa, za razliku od lani nema ekipe Cavtata,a a novi su povratnik iz 2. HMNL jug Ombla te novoosnovani klub Hajduk Mokošica.

Župski futsal i ove godine u Županijskoj ligi predstavljaju dva kluba MNK Plat i MNK Čibača. Plat će u prvom kolu igrati protiv Lumbarde, a Čibača protiv Dunava.

Nakon što su prošlo prvenstvo završili na 3. mjestu, Čibačani ove godine najavljuju napad na sam vrh, pa su pred početak sezone predstavili četiri velika pojačanja. Najprije su potpisali Nika Zrilića golmana s prvoligaškim iskustvom iz dubrovačkog Squarea, zatim je stigao  igrač koji je nastupao za hrvatsku futsal reprezentaciju Mato Šimunović, zatim je stigao igrač s ogromnim iskustvom i velikim brojem osvojenih trofeja Davorin Krešić, a za krah dugogodišnje igrač Squarea Stjepan Duje Rezo. S ovim pojačanjima momčad iz Čibače najavljuje najozbiljniju kandidaturu za osvajanje ovogodišnjeg prvenstva.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI