Vijesti

Zlatna medalja za Lukšu Bračića, prvak Hrvatske u judu za mlađe kadete u kategoriji - 46 kg

Na prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete održanom jučer u Sportskoj dvorani Sutinska vrela judaš JK Župa dubrovačka Lukša Bračić je osvojio zlatnu medalju u postao prvak Hrvatske  u kategoriji - 46 kg. Lukša je s četiri pobjede u konkurenciji 14 natjecatelja sebi poklonio najljepši poklon za 13. rođendan, a njegov uspjeh još i veći jer nastupa u uzrastu mlađih kadeta s natjecateljima starijim i po dvije godine.

Ivano Sabljo je također imao dobar nastup u kategoriji -50 kg u konkurenciji 19 natjecatelja s dvije pobjede i dva poraza na kraju je ostao peti izgubivši u borbi za broncu. Ivano je također 2010. godište, dakle još uvijek nastupa u uzrastu dječaka.

Da posjetimo početkom godine Lukša je na PH za dječake postao viceprvak Hrvatske, dok je Ivano bio brončani.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI