Vijesti

Iako ove godine nema pobjednika liga u mlađim uzrastima, NK Župa dubrovačka nagradio svoje male nogometaše

Iako je Županijski nogometni savez  na 13. sjednici svog Izvršnog odbora održanoj 27. svibnja odlučio da ove godine nema pobjednika liga ni dodjele pehare i medalja za natjecanja u mlađim kategorijama, uprava NK Župa dubrovačka je o svom trošku kupila pehare i medalje i nagradila svoje male nogometaše koji su do prekida natjecanja bili vodeći u svojim županijskim ligama mlađih uzrasta.

Medalje i pehar su dobili župski nogometaši u kategoriji U 12 koji su pod vodstvom trenera Velimira Kajbe do prekida natjecanja odigrali šest utakmica i svih šest dobili, te bili vodeći u jednoj od tri skupine (Dubrovnik - Župa dubrovačka - Konavle) Županijske lige svog uzrasta.

Nagrađeni su i dječaci u kategoriji U-8 koji su pod vodstvom Dubravka Marinovića koji su u jednoj od dvije skupine Županijske lige svog uzrasta bili najboji nakon jesenskog dijela s čak 11 pobjeda u isto toliko utakmica.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI