Vijesti

Boćarski kamp za kadete i juniore, početnike i ostale mlade boćare na Donjem Brgatu

Na boćarskim terenima na Donjem Brgatu u jučer popodne je počeo s radom Boćarski kamp za kadete i juniore, početnike i ostale mlade boćare. Organizator ovog dvodnevnog kampa je Hrvatski boćarski savez u suradnji s Boćarskim savezom Dubrovačko-neretvanske županije, te domaćinom  Boćarskim klubom Donji Brgat na čijim se terenima održava.

Kamp vodi Čedo Vukelić, izbornik kadetske i juniorske reprezentacije Hrvatske, kako je rekao Luko Hendić, tajnik Boćarskog saveza Dubrovačko-neretvanske, najbolji  trener za mlade igrače u Hrvatskoj a i šire, a u radu s djecom mu se ove godine priključio  Romano Grižančić, izbornik ženske reprezentacije Hrvatske.

Na boćarskim terenima na Donjem Brgatu s ovim vrsnim boćarskim stručnjacima dva dana će raditi četrdesetak dječaka djevojčica s područja cijele županije. Pomoćnici (asistenti) izbornicima su  Luko Hendić i ostali treneri BS DNŽ, te domaćini iz BK Donji Brgat.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI