Vijesti

Gusar izgubio od Siscije i zauzeo četvrto mjesto

U utakmici za treće mjesto prvenstva 1.B Hrvatske vaterpolo lige  Gusar je poražen od Siscije rezultatom 8:11 (4:3) (2:4) (1:2) (1:2). Momčad iz Mlina je nastupila u sastavu: Petar Grbić, Mak Meco, Ivan Jurić (3), Toni Paskojević (1), Zvonimir Perić, Ivan Špetić, Krešo Marić (1), Nikola Pavličević (2), Maroje Vidosavljević-Vučić, Patrik Kolak, Antonio Marić, Mario Šopar (K), Stijepo Matić, Dorian Raguž (1).

Gusar je dobro otvorio utakmicu no sve nakon toga je bilo za zaborav. Tri promašena peterca, nepotreban crveni karton jednom od ključnih igrača, loš postotak šuta, nepotrebna isključenja u defenzivnoj tranziciji dovela su do poraza od momčadi koju je Gusar lakoćom svladao prije tri dana. Sredinom Travnja, u još neodređenoj destinaciji, održat će se drugi turnir nakon kojeg će biti poznat konačni poredak prvenstva 1.B hrvatske vaterpolo lige  za sezonu 2020/2021.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI