Vijesti

Maro Joković vaterpolist godine 2019. po izboru 32. ankete Večernjeg lista

Junak utakmice za broncu na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u južnokorejskom Gwangjuu, čovjek koji je s čak 6 golova "uništio" Mađare, a Barakudama priskrbio novu svjetsku medalju, Maro Joković proglašen je u 32. anketi Večernjeg lista, najboljim hrvatskim vaterpolistom u ovoj godini.

Jokoviću je pripala statua Vaterpolist, rad akademskog kipara Stipe Sikirice, s tim da je umjesto Jokovića koji je u subotu navečer igrao važnu prvenstvenu utakmicu za svoj Olympiacos, nagradu iz ruku Antona Filića, novinara Večernjeg lista preuzeo Ivica Tucak, izbornik hrvatske vaterpolske reprezentacije.

U ovogodišnjem izboru za najboljeg vaterpolistu godine, glasovali su - Renco Posinković (Split), Željko Tonković (Rijeka), Dalibor Radonić (Zagreb), David Burburan (Rijeka), Franko Antunović (Zagreb), Dejan Savičević (Split) i Emil Nikolić (Dubrovnik/Zagreb).

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI