Vijesti

Napeto do samoga kraja; Ardiaei boljom igrom u završnici na Mljekari pobijedio Buzet

Izjednačena i napeta utakmica 3. kola južne skupine Prve hrvatske rukometne lige završila je pobjedom Ardiaeia protiv lanjskog premijerligaša Buzeta. Igralo se gol na gol,ekipe su se izmjenjivale u vodstvu s najviše dva gola prednosti s obje strane sve do samog kraja. Sedam minuta prije kraja utakmice gosti su imali dva gola razlike., ali Ardiaei serijom od 3:0 preokreću rezultat i stižu do vodstva. Buzet je nakon toga dva puta došao do izjednačenja i to je bilo sve od gostiju. U zadnje dvije minute rukometaši župskog kluba s dva gola postavljaju konačnih 30:28.

1. HRL Jug - Muški 3. kolo

Ardiaei - Buzet 30:28 (17:16) (13:12)

Ardiaei; Leo Brnin (6), Domagoj Prkačin (1), Teo Putica (5), Petar Jurković, Petar Bazdan (2), Tonči Merhar (3), Paolo Bašica (2), Luka Morović, Marino Knez (4), Hrvoje Hladilo (2), Josip Milas, Ivan Jurić (2), Dino Sofić (3), Hrvoje Lončarica, Nimai Boro i Andro Puljizević.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI