Vijesti

Ardiaei pobjedom protiv Hrvatskog dragovoljca stigao do četvrtog mjesta na tablici

Novom prvenstvenom pobjedom rukometaši Ardiaeia stigli su do četvrtog mjesta na tablici 1. HRL - Jug. Sinoć na Mljekari "župski ratnici" su  do novih bodova došli uvjerljivim slavljem protiv Hrvatskog dragovoljca iz Dugog Rata. Gosti su bolje otvorili utakmicu, imali vodstvo od 0:3, 2:5 i 3:6 do 17. minute prvog dijela. Tada se župski rukometaši bude, do izjednačenja stižu u 20. minuti, a na poluvremenu imaju dva gola prednosti.

U nastavku sasvim druga priča,  Ardiaei ubacuje iz druge u petu brzinu, postiže 15, a prima samo četiri gola za na kraju uvjerljivih 26 - 13.

Leo Brnin predvodi listu strijelaca s 8 golova, slijede Paolo Bašica s 4, Marino Knez i Dino Sofić s po tri, Teo Putica dva te Hrvoje Lončarica, Ivan Jurić, Josip Milas, Petar Bazdan, Nimani Boro i Domagoj Prkačin po jedan gol.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI