Vijesti

Marin Ivušić i Jak Kojaković upisali pobjede u Vukovaru u 3. kolu Prve Hrvatske boksačke lige

U Sportskoj dvorani ‘Danijel Rehak’ u Vukovaru održano je 3. kolo Prve Hrvatske boksačke lige i HNL/mladi na kojem je bilo 40-tak mečeva u svim dobnim skupinama. Pravo osvježenje 3. kola Hrvatske boksačke lige bili su članovi BK Dubrovnika koji su u Vukovar stigli u dosad najbrojnijem sastavu s 8 članova i upisali pet pobjeda.

Među boksačima dubrovačkog kluba nastupili su i Župljani  Marin Ivušić i Jak Kojaković te upisali pobjede u svojim kategorijama. Uz njih za BK Dubrovnik pobjede su upisali i Ivan Muhoberec, Luka Bokšić te Gordan Lovrić,  treći župski boksač Ivan Sambrailo je izgubio zbog puknuća arkade nakon sudara glavama, a Dolores Mirković i Malik Škaljic su izgubili od puno iskusnih protivnika.

foto: UFK Gladiator Maro Perak

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI