Vijesti

23. Nagrada Dubrovnika, AK Župa dubrovačka drugi u poretku klubova

Na stazi od Mosta dr. Franja Tuđmana prema Osojniku danas vožena međunarodna auto brdska utrka 23. Nagrada Dubrovnika "Memorijal Željko Đuratović"-"Trofej Dubravko Čikor" koju su vozila rekordna 104 vozača. Iako je vrijeme bilo idealno kako za vozače tako i za gledatelje, utrka je imala čak osam prekida, bilo je izlijetanja, prevrtanja, zapaljenja vozila ... intervenirala je i hitna pomoć, ali srećom nije bilo težih posljedica.

Nastupila su četiri vozača AK Župa dubrovačka i sva četiri završila obje vožnje. Marijo Barović je bio prvi u klasi 6B, Deni Kmetović drugi u 6A, Nihad Seferagić četvrti u klasi 3, a isto mjesto je zauzeo i Ante Kriste u klasi 5B.

Ovi rezultati donijeli su župskom klubu drugo mjesto poretka klubova s 45 bodova. Prvi je bio Dubrovnik racing s maksimalnih 60, a treći AKK Rogoznica s 43 boda. U ukupnom poretku klubova ovogodišnjeg Prvenstva Hrvatske na brdskim stazama AK Župa dubrovačka je zauzeo treće mjesto.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI