Vijesti

Kmetović prvi, Barović drugi - Župski vozači najbolji na drugom autoslalomu Prvenstva Hrvatske u Mokošici

Lijepo vrijeme i za razliku od jučer suha staza Mirinovo omogućili su župskim vozačima da pokažu svoja vozačke sposobnosti među čunjevima drugog autoslaloma Prvenstva Hrvatske u Mokošici. "Zeleni fićo" je danas bio konkurentan na stazi što je u kombinaciji s vozačkim vještinama Kmetovića i Barovića donijelo prva dva mjesta ukupnog poretka

Antonio Hernaut je bio peti, Ante Kriste šesti u klasi 4 s Hondom Civic, a Josip Jerković s Peugeotom 106 sedmi u klasi 5.

Treći je bio Nenad Damarija (AK Pula Rovinj), a jučerašnji pobjednik Goran Sruk je završio kao šesti, ali mu je zbog prva dva mjesta župskih vozača to bilo dovoljno za ukupnu pobjedu u Prvenstvu Hrvatske u autoslalomu.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI