Vijesti

Boćarski kamp izbornika kadetske i juniorske reprezentacije Čeda Vukelića na Donjem Brgatu

Na boćalištima u Donjem Brgatu i Grudi, te u boćarskoj dvorani u Srebrenom izbornik juniorske i ženske reprezentacije Hrvatske gosp. Čedo Vukelić proveo je kamp za najmlađe boćare sa područja Dubrovačko-Neretvanske županije. Na kampu koji se održao od 07.-10.08.2023, prisutno je bilo 20 učesnika, od čega 3 mlade boćarice i 17 boćara od 8. do 18 godina. Boćarski savez Dubrovačko-neretvanske županije u suradnji sa Hrvatskim boćarskim savezom, te domaćinima BK Donji Brgat i BK Slaven na čijim se boćalištima održavao kamp, uspio je organizirati kamp i osigurati dolazak izbornika Hrvatske reprezentacije za mlade, što je izazvalo veselje naših mladih boćarica i boćara koji su imati čast raditi i trenirati sa najvećim boćarskim stručnjakom za mlađe uzraste na području Hrvatske i šire. Odaziv na kamp je bio veoma uspješan, organizacija je bila na najvećem nivou, posebno raduje činjenica da je na kampu bilo dosta početnika koje je gosp. Vukelić naučio glavnim osnovama boćarskog sporta. U radu na kampu gosp. Čedu Vukelić pomagali su treneri sa područka boćarskog Saveza Dubrovačko-Neretvanske županije Luko Hendić, Ivo Butrica, Maro Soko, Ivo Trković i Lari Delo.  

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI