Vijesti

Natjecanje župskih lovaca u disciplini streljački trap, dodijeljena lovačka odlikovanja

Povodom Dana Općine i 31. obljetnice oslobođenja Župe dubrovačke jutros se na streljani na Gornjem Brgatu održalo natjecanje župskih lovaca u disciplini streljački trap u dvije  grupe,  lovci strijelci.  

U grupi Lovci prvo mjesto je pripalo Đuru Miloslaviću, drugi je bio  Boris Popović, a treći Petar Klaić.

U grupi strijelaca najbolji je bio Alen Franić, drugi Ivo Miloslavić, a treći Mato Lučić.

Na ovom natjecanju župskim lovcima su dodijeljena koje je na prijedlog Lovačkog društva Župa dodijelio  Lovački savez županije. Odlikovanja drugog reda su dobili;  Nikola Miloslavić i Mato Balarin, a trećeg reda Mato Lučić, Niko Lubura, Marko Herco, Ivuša Miloslavić, Ivo Kolendić, Ivica Grbić, Nikša Vukičević, Zoran Vukas, Nikola Nadramija, Pero Lale i Vlaho Miloslavić.

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI