Obavijesti

Poziv za prijavu potreba za korištenje školske sportske dvorane na Mljekari

Iz OŠ Župa dubrovačka pozivaju sve udruge, klubovi, grupe građana, rekreativci i ostale interesne skupine da iskažu svoje zanimanje za potencijalno korištenje školske sportske dvorane u šk. god. 2022./2023. i to u pogledu broja termina, vremenu korištenja dvorane, duljini trajanja termina, potrebama za veličinom prostora, vremenskom razdoblju u godini i sl.

Obrazac s ispunjenim podacima vezanim uz interes korištenja školske sportske dvorane potrebno je dostaviti najkasnije do 19.09. 2022.g. na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. nakon čega će se razmatranjem potreba utvrditi raspored i način korištenja školske sportske dvorane.

Evidencijom interesa i potreba, te kvalitetnim planiranjem vjerujemo kako će se korištenje dvorane organizirati na sveopće zadovoljstvo svih zainteresiranih korisnika.

OBRAZAC

Copyright © 2019 Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka All Rights Reserved. Designed By © mlinimedia

TRAŽI